Oblíbený Ohodnotit Nahlásit chybu

Zámeček Milada


Z důvodu nesouhlasu se zpracováním osobních údajů (GDPR) není uvedeno telefonní číslo a email.

http://www.pension-zamecek.cz

Popis

Pension leží na velice krásném a klidném místě na CHODSKU v obci ČESKÁ KUBICE vzdálený 15 km od Domažlic. Je zde zdravý a čistý vzduch /vzdušné a sluneční lázně/, je vhodný pro alergiky a astmatiky. Můžete si vybrat z celé řady možností rekreace. Například relaxace, turistika, cyklostezky, sportovní dovolená, zimní dovolená…

Rodinný pension Zámeček Milada, který byl postaven roku 1900 a zrekonstruován v roce 2006 nachází se blízko oblíbeného rekreačního centra Babylon a hraničního přechodu s Německem Folmava -Schavtberg nedaleko Domažlic, uprostřed trojmezí Šumavy, Bavorskémo lesa a panenské přírody Českého lesa v oblasti Chodska, Západočeského kraje.

Tento netradiční Pension Milada je ideální místem pro originální dovolenou a to jak pro aktivní odpočinek v podobě turistiky, cykloturistiky či lyžarské turistiky, tak pro relaxační pobyt s možností výletů do přírody nebo za památkami pořípadě , využití našeho wellness programu, který máme připraven pro naše hosty našeho pensionu.


Hodnocení Přidat hodnocení

karel: 4 hodiny za 1000,- kč čisto pohoda zase přijedem
Beda: vhodné pro lidi, kteří mají rádi stylové ubytování z 30 let minulého století. personál byl vstřícný a jídla tolik ,že bych nakrmil půl vesnice. ideální pro lidi co mají rádi zvířata, protože majitel je rád má. mě se tu líbilo.
Jana24: Odporné spina,broucci uz nebudeme opakovat jeste za tu cenu...
Pracuji...