Oblíbený Ohodnotit Nahlásit chybu

Penzion Na statku

Popis

Nabízíme Vám příjemné ubytování – apartmány v rodinném penzionu, zrekonstruovaném areálu bývalého statku. Odtud také pochází název ubytování Na Statku. Náš penzion leží v obci Zlíč u České Skalice, budete ubytováni v těsné blízkosti národní kulturní památky Ratibořice a přírodní památky Babiččino údolí.

Samotný areál tvoří tři budovy s okrasnou zahradou a venkovním bazénem.

V hlavní budově je hostům k dispozici 5 kompletně zařízených ubytovacích jednotek. Parkování je zajištěno v uzavřeném areálu.

Stravování je možno zvolit vlastní v plně vybavených kuchyňkách, patřících ke každé ubytovací jednotce, nebo v hotelu 100 m od penzionu.

K dispozici je hostům společenská místnost s kulečníkem a dětským koutkem, stolní tenis, kolárna, zahradní posezení s ohništěm a grilem, venkovní trampolína.

Zdejší kraj nabízí bohaté možnosti pěších výletů, ale také široké spektrum sportovního vyžití – pro cyklisty, motoristy, milovníky vodních sportů, ale i nevšední adrenalinové zážitky.

Statek se nachází v malebné oblasti podkrkonoší a Orlických hor. Kromě Babiččina údolí s Ratibořicým zámkem v místě, můžete v okolí navštívit spoustu zajímavých míst, v kterémkoliv ročním období.


Hodnocení Přidat hodnocení

Anonym: Výborný přístup krasne prostredi
Pracuji...