Oblíbený Ohodnotit Nahlásit chybu

Penzion Lenča

Více o Penzionu Lenča

Pro Vaše nezapomenutelné chvíle Vám nabízíme diskrétnost v mileneckém azylu Lenča v Olomouci (samostatně stojící vilka). Pro chvíle pohody máte připraveny nové nejen moderní pokoje, ale i rustikální, každý s vlastním sociálním zařízením.

Pokoje jsou pouze nekuřácké. Ubytovací služby poskytujeme nonstop ke spokojenosti klientů od roku 2006. Pro objednání, případně bližší dotaz prosím volejte na výše uvedené telefonní číslo. 

V penzionu Lenča je možno se objednat od 8 hodiny ranní do 21 hodiny večerní.

Děkujeme za Váš čas, který se rozhodnete strávit u nás.


Hodnocení Přidat hodnocení

Lenča květinka: Perfektní služby, možnost výběru pokoje dle nálady, vždy čisto a útulno
Karlos: Cisty krasny pokoj. Doporucuji
David: Krásný pokoj, čisto, diskrétnost. Doporučuji
Tom4a: Pokoj čistý, krásný, pohodová muzika, PŘÍSNÝ ZÁKAZ KOUŘENÍ, bezproblémová domluva, skvělá paní majitelka. Za mě bez pochyby 5* z 5 a rádi se vrátíme
George: Krásný, čistý pokoj. Absolutní diskretnost, paní se na nic neptala. Pokoje jsou utulné, koupelna pěkná, čistá, nová. Určitě se rádi vrátíme. PS. Parkování možné přímo v areálu azylu.
Bor: Azyl je čistý, v pořádku. Paní majitelka je již naprosto diskrétní a příjemná. Jen ta rušná ulice, ale s tím se nedá nic dělat.
Sonny: Vše v pořádku, paní majitelka naprosto profesionální.
Mech: Azyl je sice pěkný, čistý, ale paní majitelka by měla ubrat neprofesionální a zbytečné otázky. Celkem je v azylu docela rušno, ale za tu cenu se nedivím... Bohužel se občas z ostatních pokojů ozývají orgastické výkřiky ostatních, což taky na příjemnosti nepřidá...
Paní: Mužů doporučit...
Spido: Penzion pěkný. Pokoj čistý. Akorát majitelka by měla ubrat v přístupu, když se jedná o diskrétnost. Otázky tipu" Vy jste u nás už byli? " nejsou na místě!!!!
Ivánek: Doporučuji ;-). Příjemné a diskrétní prostředí, čistota, pěkné a dobře vybavené pokoje, možnost parkování uvnitř ... velmi dobrá a vstřícná domluva s majitely penzionu.
pepe: Lze doporučit, pěkné prostředí, akorát paní majitelka by mohla trochu ubrat v přístupu. Dotazy typu "už jste u nás někdy byli??" si může nechat pro sebe, do toho jí nic není, zvlášť zaštiťuje-li se diskrétností.. Ale jinak o.k.
Lioner: Azyl pěkný,čistota a diskrétnost. Mohu doporučit
Dragon: Prostředí i pokoje pěkné, vše čisté ... akorát přístup paní Lenči nám připadal jako ve veřejném nevestinci ... příště volím jiný penzion ... :-(.
Kocka20: Hotylek krasny, cisty, diskretni!
Květina: azyl perfektní, pěkné prostředí, čisto, vše co jsme potřebovali a 100% diskrétnost. DOPORUČUJI
Dee: Azyl byl moc pěkný. Domluva výborná, všude krásně čisto a uklizeno. Můžu jedině doporučit.
Kalimer: Příjemné, krásné a čisté prostředí, absolutní pohoda, můžu jen doporučit, nemá chybu, top. Byli jsme maximálně spokojeni i s cenou, přístupem, se vším.
Pracuji...