Oblíbený Ohodnotit Nahlásit chybu

Milenecký azyl Tereza

K Vašim schůzkám nabízíme

NADSTANDARDNĚ VYBAVENÝ KRÁSNÝ PODKROVNÍ APARTMÁM 80 m2 V CENTRU KLADNA s úplně diskrétním vstupem. Jedná se totiž o veřejný vchod do administrativní budovy. Znamená to, že přijdete sami až k bytu a nescházíte se s nikým před vchodem na ulici... Do bytu můžeme uvést také jen jednoho z Vás a druhý partner může přijít za Vámi už sám v úplném utajení.

Odhlučněná ložnice

s nabídkou erotických doplňků, se zrcadly, s pouty na ruce i nohy, lůžkovinami, ventilátorem, přehrávačem a hlavně s možností úplného zatemnění přes den!

Čistota je maximálně zajištěna - postel je chráněna dvěma prostěradly, vespod je druhé nepropustné! Vše se po každé návštěvě mění.

OBÝVACÍ POKOJ S BAREM s velkou televizí, DVD, WIFI a ležením pod velkou stropní kopulí s osvětlenou hvězdnou oblohou.

KUCHYŇ s posezením u baru, ledničkou s občerstvením a chuťovkami, horkovzdušnou troubou, mrazákem se zmrzlinou, pizzou a ledem.

VENKOVNÍ TERASA s posezením (místo pro kuřáky).

KOUPELNA s rohovou vanou, základní kosmetikou a vysoušečem vlasů. Naše priority: diskrétnost, spokojenost a zejména čistota. Rádi zašleme fotky a podrobnější info nebo Vám byt nezávazně ukážeme.

Recenze Zobraz vše

Ceník

1 hodina 490 Kč
2 hodiny 590 Kč
3 hodiny 690 Kč
8 hodin 890 Kč

Za ložnici s koupelnou za 1 hodinu Kč 490 nebo za celý apartmán + příplatek Kč 400. Za 2 hodiny 590/+400. Za 3 až 4 hodiny 690/+500. Za 5 až 6 hodin 790/+600. Za 7 až 8 hodin 890/+700. Za 9 až 10 hodin 990/+800.


Hodnocení Přidat hodnocení

Jardik2: Jedrn z nejhezčích azylu co jsem měl dosud možnost poznat skvělí servis. A čistota vřele doporučuji
Pracuji...