Oblíbený Ohodnotit Nahlásit chybu

Milenecký azyl Incognito Love

Pro koho tu jsme

Milenecký azyl "INCOGNITO LOVE" je pro ty, co chtějí a mají čas si v klidu posedět u baru, nebo odpočinout a relaxovat na pokojích, které  jsou v druhé, zadní části baru.

Budete mít absolutní soukromí a celý milenecký azyl je Vám k dispozici, užijte si soukromí bar, který je koncipován jako samoobslužný.

Můžete si vybrat ze 4 pokojů: 2 jsou  tzv. VIP, s wirpoolem (vířivou vanou), na 2 pokojích je sprcha. 

INCOGNITO LOVE se nalézá ve dvorním traktu činžovního domu.

Naprosté soukromí

Diskrétní azyl pro milence funguje jako milenecký azyl i jako prostředí pro výjimečné příležitosti a oslavy. Můžete si dát rande přímo u nás, kde čas ztratil svoji váhu a kde můžete čekat na partnera u baru. Bar funguje jako samoobslužný, takže si můžete sami nalévat a zůstat v soukromí celého podniku sami.

INCOGNITO LOVE je pro ty kteří hledají azyl pro milence či hodinový hotel. Absolutní diskrétnost pro vaší zábavu a erotické hrátky. Milenecký azyl nabízí možnost uzavřených akcí a oslav. Milenecké soukromí a celý milenecký azyl o rozloze 130m je Vám k dispozici společně se zahradou.

Relaxovat můžete na jedné ze 3 velikých sedaček v místnosti s barem, nebo přímo na jednom ze 4 pokojů. VIP pokoje mají vlastní whirpool vířivou vanu.

Rezervace nutná!

Recenze Zobraz vše

Ceník

1 hodina 550 Kč
Příplatek za vířivku 50 Kč
2. hodina 200 Kč

2 WELCOME DRINKY jsou v ceně, K dispozici máte celý podnik, Bar je koncipován jako samoobslužný, Nebudete nikým rušeni


Hodnocení Přidat hodnocení

drknss36: skvělá domluva, super prostředí, čisto, naprosté soukromí, bezva cena. Za nás 5 hvězd, doporučuji!
Pracuji...