Oblíbený Ohodnotit Nahlásit chybu

Hotel DMH


Majitel azylu nesouhlasil se zpracováním osobních údajů (GDPR), proto není uvedeno telefonní číslo ani e-mailová adresa. Kontakt nemůžeme poskytnout ani na webu, ani skrze email hotely@natajno.cz. Zkuste prosím kontakt dohledat na WWW stránkách.

Naprosté soukromí

Diskrétní milenecký azyl s naprostým soukromím pro Vaše intimní hrátky s dobrou dopravní dostupností představuje hodinový hotel DMH v Ostravě. Nemusíte podnikat riskantní schůzky u sebe doma nebo na pracovišti. Využijte možnosti, které hodinový hotel nabízí. Erotické dobrodružství můžete podniknout i se svým stálým partnerem a okořenit tak svůj sexuální život. 

Hodinový hotel v Ostravě-Zábřehu nenabízí jen hodinové ubytování. Vhodný je pro ubytování na celou noc, na krátkodobé ubytování. Pohodlí a čistota jsou samozřejmostí. Hodinový hotel – milenecký azyl v hotelu DMH nabízí možnost parkování u objektu.

Chystáte se navštívit hodinový hotel poprvé?

Pokud se chystáte využít hodinový hotel poprvé, nemusíte se stydět. Na NONSTOP recepci je Vám k dispozici příjemný a diskrétní personál. Ubytování garantujeme i bez předchozího objednání. Až se Vám bude chtít, prostě přijďte. U nás najdete útočiště.

Recenze Zobraz vše

Azyl nebyl dosud hodnocen. buďte první

Ceník

Noc 595 Kč

Hodnocení Přidat hodnocení

Azyl nebyl dosud hodnocen. buďte první

Pracuji...