Oblíbený Ohodnotit Nahlásit chybu

Hodinový hotel Henry

Popis

Potěšte u nás všechny své smysly, bez rušivých elementů.

Hodinový hotel Henry má svůj osobitý styl a úroveň. Je koncipován jako velice diskrétní a intimní místo pro Vaše pohodlí a příjemné prožitky. Čtyřhvězdičkový hotel je navržen ve velice luxusním prvorepublikovém stylu kde se snoubí kvalitní materiály s pohodlím útulného prostředí. Diskrétnost je pro nás prioritou, příjemná intimní atmosféra hotelu dodává punc dokonalosti.

Luxus především

Prožijte u nás příjemný čas se svou milovanou polovičkou. Poskytujeme pronájem krásných pokojů i luxusního apartmá a to od hodinového pronájmu po možnost strávit u nás celou noc, nebo příjemný víkend. Můžete se také nechat hýčkat v naší vyhlášené restauraci, kde je možnost oddat se výbornému jídlu se sklenkou kvalitního moku. Pro chvíle příjemné relaxace hotel nabízí také pravé wellness v podobě sauny a relaxační zóny, vše v provedení luxusního mramoru pro dokreslení té pravé atmosféry.

Kde jsme

Hotel je lokalizován v širším centru Prahy, dobře dostupný MHD i autem. Samozřejmostí je pohodlné parkování před hotelem.

Na recepci Vás uvítá příjemný a vstřícný personál a poskytne Vám potřebné informace. V našem mileneckém azylu Vás vždy čeká příjemné, pohostinné a diskrétní prostředí.  

Recenze Zobraz vše

Ceník

1 hodina 900 Kč
každá další 450 Kč

Hodnocení Přidat hodnocení

M: Lepší hodinový hotel jsem ještě nenavštívila. Fakt top.
Pracuji...