Oblíbený Ohodnotit Nahlásit chybu

Hodinový hotel DaVINCI


Z důvodu nesouhlasu se zpracováním osobních údajů (GDPR) není uvedeno telefonní číslo a email.

http://dv.showpark.info/

Popis

Hodinový hotel DaVINCI poskytuje příjemné a diskrétní prostředí pro milence, kteří preferují komfortní ubytování a nadstandardní servis.

Hotel se nachází v dostupné lokalitě v centru Prahy u I. P. Pavlova v klasicistní budově, kde se díky zdařilé rekonstrukci potkává historický a moderní styl. Interiér koncipován do 30. a 40. let, vkusně zařízené pokoje a kvalitní služby Vám zaručí, že se snadno necháte svést Vy i Vaše polovička.

Klientům nabízíme útulně zařízené pokoje, které skvěle dokreslují díky správné kombinaci barev a nábytku tu pravou intimní atmosféru.

Součástí každého pokoje je kvalitní postel, sprcha a toaleta. Pro náročnější zákazníky je k dispozici stylový střešní apartmán s nádherným výhledem na Prahu, obrovskou manželskou postelí, sedací soupravou, malým kuchyňským koutem a samostatnou koupelnou. Apartmán je vhodný pro všechny, kteří si chtějí užít chvíle v luxusním prostředí.

Pokoje je možné si pronajmout na 1 hodinu, nebo delší časový interval.

Pokud trávíte čas v hotelu DaVINCI, rádi Vám zpříjemníme Váš pobyt skleničkou dobrého nápoje nebo chutného snacku.

Menu najdete na Vašem pokoji nebo Vám ho po vyžádání dodá personál. Vaši objednávku si můžete vychutnat v prostorech našeho designového baru nebo i v soukromí Vašeho pokoje.

Recenze Zobraz vše

Azyl nebyl dosud hodnocen. buďte první

Ceník

1. hodina Standardní pokoj 500 Kč
Každá další hodina Standardní pokoj 300 Kč
1. hodina Apartmán 1000 Kč
Každá další hodina Apartmán 500 Kč

Hodnocení Přidat hodnocení

Azyl nebyl dosud hodnocen. buďte první

Pracuji...