Oblíbený Ohodnotit Nahlásit chybu

Diskrétní Azyl 9

Popis

V PŘÍRODĚ ale přitom v CENTRU MĚSTA... Hledáte to nejtajnější místo pro Váš příjemně stravený čas? Chcete být absolutně inkognito? Kdo si hraje, nezlobí a proto pro ještě větší zpestření mileneckých hrátek je pro Vás připraveno naše nevšední erotické kolo láský, které je jako jediné pouze u nás.

Za cenu jakou v Brně a okolí rozhodně nenajdete, budete mít k dispozici kompletně celou SOUKROMOU chatičku jen pro sebe, která je maximálně vybavena. Za příplatek obdržíte klíček od minibaru ve kterém najdete alko i nealko nápoje.

POZOR a to není vše, při každé návštěvě dostanete jako dárek Kamagru Oral Jelly, což je 100% náhrada Viagry jak pro muže tak i ženy. Více informací naleznete na našich webových stránkách nebo se nestyďte zavolat.


Hodnocení Přidat hodnocení

Martin: Moc rád bych hodnotil všemi hvězdami, bohužel uvedený telefon je nedostupný, na email nikdo nereaguje ani při závazné objednávce, nikde možnost jiného kontaktu. Takže nehodnotím ubytování, ale nereálnost si toto ubytování rezervovat.
Kapitán Kirk: 5 hvězd jsem ještě nedal nikde takze stejne maximum. No co bych k tomu dodal , každopádně mě tam uvidí častěji a jinak fakt moooc fajn hlavně dámě se mooc líbilo, takže jsem zapůsobil hned ze startu. Zdareec
Pracuji...