Oblíbený Ohodnotit Nahlásit chybu

Azyl pro milence Říčany


Z důvodu nesouhlasu se zpracováním osobních údajů (GDPR) není uvedeno telefonní číslo a email.

http://www.azyl-pro-milence.cz

Popis

Poskytujeme azyl pro milence za velmi příznivé ceny. Hodinový hotel se nachází ve velké prostorné vile na okraji malé obce nedaleko Prahy, v ulici s minimálním automobilovým provozem. Své soukromí najdete v jednom ze 2 samostatných pokojů nebo 4 samostatně vybavených apartmánů.

Vybavení

Součástí všech pokojů je nové a čisté sociální zařízení s WC a sprchovým koutem nebo vanou a plně vybavená kuchyň včetně lednice. Všechny pokoje jsou vybaveny TV. Pro zpříjemnění je pro vás připravena ve všech pokojích také aromatická lampa. Zdarma pro vás: voda, káva a čaj.

Okolí azylu

Malé pokoje azylu mají i terasu s výhledem do zahrady a přilehlého parku. Diskrétní parkoviště je k dispozici uvnitř areálu zdarma! Milenecké azyly či hodinové hotely a podobná zařízení pro milence jsou běžná po celém světě, není třeba se ničeho obávat.


Hodnocení Přidat hodnocení

Isis: Při příjezdu byl koš plný odpadků, podlaha v pokoji - chuchvalce prachu, špinavá lednice - fuj!, a ve dřezu semínka z citrusů. Dvě stojací lampy nesvítí, A když si chcete večer zapálit dřevo v krbu, které jste extra zaplatili, zjistíte, že zapalovač, ležicí na krbu, nefunguje!! Baterky v ovladači na TV vybité. Madame z recepce nejen že se za nepořádek neomluvila, ale ještě měla kecy!! takže poprvé a naposledy. ... a navíc za tyhle prachy!!
I+M: Vše super, maximální spokojenost, věříme, že zde nejsme naposledy. Děkujeme.
B+V: Pěkné, čisté, bezvadné
R (Praha) + V (Brno): Tak jsme opět zde…SUPER.
J+Z: Jsme tu poprvé a určitě ne naposledy.
M+P: Bylo to tu velice fajn a jsme spokojeni. Určitě se zas vrátíme…!
I+P: Děkujeme za vaše služby, jsme tu spokojeni a prožíváme zde krásné chvíle a jsme tu šťastní. Určitě tu nejsme naposledy a určitě přijedeme. Děkujeme za vše.
V.A.: Jsme naprosto nadšeni! Skvělé místo, čistota, vůně a úžasná síla energie-pozitivní. Víme s jistotou, že tady nejsme naposled. P.S. To vše mělo úžasný vliv na naše milování. Téměř tři hodiny bez přestání…Ještě jednou děkujeme
Pracuji...