Oblíbený Ohodnotit Nahlásit chybu

Azyl Komfort


Z důvodu nesouhlasu se zpracováním osobních údajů (GDPR) není uvedeno telefonní číslo a email.

http://www.azylkomfort.cz/

Popis

Nabízíme Vám ke krátkodobému pronájmu luxusně zařízený byt o velikosti 2+KK se zajištěným parkovacím stáním. Byt se nachází v klidné části, 10 minut od centra města Brna a 10 minut od Brněnské přehrady.

Byt je luxusně zařízený – s příjemnou aurou. Doba pronájmu záleží na Vás. Ať už na hodinu, dvě, celou noc, dvě noci, týden, dva týdny – vždy Vás rádi přivítáme v čistém, klidném a krásném prostředí, kde se budete cítit dobře a budete se k nám rádi vracet….

Překvapení

Proto,aby jste se u nás cítili ještě lépe, jsme pro Vás připravili něco navíc. Při rezervaci na dvě hodiny, máme pro Vás připravenou láhev šampaňského s čerstvými jahodami. V ceně pobytu můžete využít vše co byt nabízí. Platba probíhá vždy hotově.


Hodnocení Přidat hodnocení

tojefuk: Absolutně bez možností najít kontakt na tento Azyl. I přes odkazy na jiných stránkách a možností rezervace je nemožné si pokoj rezervovat. Vyzkoušeno cca 30 různých termínů, včetně termínů v roce 2019 - vždy napsáno "na tuto dobu je toto ubytování na našich stránkách již obsazené." Opět bez možnosti jakkoli kontaktovat zmíněné ubytování.
Karla: Volané číslo neexistuje ..
Pracuji...