Oblíbený Ohodnotit Nahlásit chybu

Ateliér SEPARE

Popis

Ke schůzkám párů poskytujeme krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Můžete u nás strávit pouhou hodinu, také ale celou noc, nebo i celý týden.

Ateliéry se nachází v podkroví soukromého činžovního domu nedaleko stanice metra Dejvická v několika moderně zařízených pokojích.

Služby

Pokoje jsou vybaveny televizí, hifi soustavou, lednicí s minibarem, kde za opravdu přijatelné ceny najdete něco k osvěžení nebo k zakousnutí. Za kávu ani čaj se u nás neplatí, to je pro vás připraveno na pokojích ZDARMA!!

Z důvodů časté obsazenosti je lepší se vždy objednat buď telefonicky nebo emailem. Záměrně nikde neuvádíme přesnou adresu. Ta Vám bude sdělena při případné objednávce. Ateliéry jsou umístěny v soukromém činžovním domě v podkrovní části.

diskrétních důvodů není dům nijak označen. Při příchodu je nutné zavolat a my Vás domovním zvonkem pustíme do domu.

Za pokoje se platí předem, při odchodu pouze zabouchnete a odejdete. Platba za bar je založena na důvěře!! Peníze za případnou konzumaci necháte buď při odchodu na pokoji, nebo obsluze zaplatíte při odchodu. U častých hostů je možné pití zaplatit vždy až při další návštěvě. Nedoplatky za konzumaci registrujeme, je lepší vždy radši zaplatit, než riskovat případnou urgenci!!! Ne vždy je to úplně vhodné a příjemné...

V současné době nejsou na Praze 6 žádné placené zóny na parkování, takže u nás bez problémů zaparkujete. Zhruba 50 m od nás v ulici Verdunská je velké placené parkoviště, kde stojí hodina 30,- Kč a vždy zde pohodlně zaparkujete.

V našem okolí naleznete mnoho barů, fast foodů, vyhlášených restaurací nebo pizzerií, mnoho bankomatů, ale třeba i supermarketů, kde je možno zakoupit zapomenuté cigarety atp.

Recenze Zobraz vše

Azyl nebyl dosud hodnocen. buďte první

Ceník

1. hodina 400 Kč
2 hodiny 500 Kč
3 hodiny 650 Kč
Noc 1000 Kč

Hodnocení Přidat hodnocení

Azyl nebyl dosud hodnocen. buďte první

Pracuji...