Oblíbený Ohodnotit Nahlásit chybu

Milenecký Azyl Ateliér Pokojíček

Ateliér se nachází ve Vysokém újezde a vlastní čtyři pokoje. 

Včetně parkování jednoho vozu v uzavřeném prostoru.

Zdarma využití vyhřívaného venkovního bazénu, mimo zimní období.

Pokojíček Natura

Azylový pokoj Natura je zařízen přírodními příjemnými barvami. Mapy na stěnách Vám mohou pomoci se přenést do celého světa. Náš azyl pro milence je v mnoha různých podobenstvích a navozuje atmosféru dálek i intimnosti.

Součástí pokoje je samostatné příslušenství sprchový kout a toaleta. Věž s CD přehrávačem, kde se naladíte hudbou Francie i jinými muzikami. WI-FI zdarma. Při hezkém počasí si můžete vypít láhev vína před pokojem v příjemném prostředí uměleckých děl a květů rostlin. K dispozici pro posezení venku jsou plédy a polštářky.

Pokojíček Lili

Náš azyl pro milence, nabízí, druhý pokoj Lili. Útulný pokojíček pro vaši lásku. Pokoj má saténové intimní tlumené barvy podzimu a Země. Azylový pokoj Lili, nabízí, velmi intimní atmosféru a nutí Vás více se k sobě přitulit a prožít tak čas strávený v tomto pokoji v úplné blízkosti milované osůbku.

Součástí tohoto pokoje je také samostatný sprchový kout a toaleta. WI-FI zdarma I v tomto azylovém pokoji si při hezkém počasí můžete vypít láhev vína před pokojem v příjemném prostředí uměleckých děl a květů rostlin. K dispozici pro posezení venku jsou plédy a polštářky. Samozřejmě i v tomto azylovém pokoji můžete využít Věž s CD přehrávačem, kde se naladíte hudbou Francie nebo muzikou jiných dalekých zemí.

Pokojíček Romantik

Třetím pokojem našeho azylu pro milence je pokoj Romantik. Tento pokoj je více romanticky naladěn. Výzdoba pokoje je květinová, navozuje dojem zámecké ložnice a zároveň připomíná líbánkové pokoje. Tento azylový pokoj je prostorově větší a nabízí romantické zážitky z vašeho pobytu.

K pokoji Romantik patří v teplém období i možnost využití venkovního bazénu zdarma a posezení na terase v příjemné a ničím nerušené intimnosti pro vaši lásku.

Součástí je samostatný sprchový kout a toaleta. WI-FI zdarma. K dispozici pro posezení venku jsou plédy a polštářky. Samozřejmě i v tomto azylovém pokoji můžete využít Věž s CD přehrávačem, kde se naladíte hudbou Francie nebo muzikou jiných dalekých zemí.

Pokojíček Komnata

Tento pokoj vytváří atmosféru zvědavosti. Hodinový pokoj Komnata je určen pro tzv. "milovníky pistáciové zmrzliny", ale nejen pro ně. Mate-li chuť na experimenty, můžete, tento azylový pokoj vyzkoušet včetně hraček, které nabízí. Pokoj Komnata má velmi individuální atmosféru a nabízí nové a nevšední zážitky pro vaši lásku.

Pokoj se skládá ze dvou místností určených pro nevšední zábavu a je velmi dobře vybaven různými pomocníky a hračkami. Součástí tohoto pokoje je samozřejmě sprcha i toaleta. Věž s CD přehrávačem a možnost připojení na bezplatnou Wifi.

Recenze Zobraz vše

Ceník

1 až 3 hod Pokojíček Komnata 500 Kč
4 hod Pokojíček Komnata 580 Kč
7 hod Pokojíček Komnata 850 Kč
Noc Pokojíček Komnata 1000 Kč
1 až 3 hod Pokojíček Lili 400 Kč
4 hod Pokojíček Lili 450 Kč
7 hod Pokojíček Lili 600 Kč
Noc Pokojíček Lili 750 Kč
1 až 3 hod Pokojíček Romantik 560 Kč
4 hod Pokojíček Romantik 640 Kč
7 hod Pokojíček Romantik 880 Kč
Noc Pokojíček Romantik 1100 Kč
1 až 3 hod Pokojíček Natura 450 Kč
4 hod Pokojíček Natura 510 Kč
7 hod Pokojíček Natura 690 Kč
Noc Pokojíček Natura 850 Kč

Hodnocení Přidat hodnocení

Pe: Perfektni, diskretnost, klid, prijemny zazitek. Urcite ne naposled.
ij: je tu vše, co je potřeba, když chybí soukromí, skvělý poměr kvalita/cena
eM: V azylu jsme byli několikrát a vyzkoušeli asi všechny pokojíčky. Komnata nám tedy asi učarovala nejvíce. Krásné klidné místo. Vždy perfektně uklizené a připravené na dovádění;-)
Pracuji...