Oblíbený Ohodnotit Nahlásit chybu

Apartments Sen

Popis

Dovolujeme si Vás pozvat do zcela nového moderně a útulně zařízeného hodinového hotelu sestávajícího ze 4 nadstandardně vybavených pokojů (LCD televize, hydromasážní sprchové kouty, rohová vana, minibar). Nabízíme ubytování od 1 hodiny až po celou noc, příjemné posezení na baru s TV. Na vyžádání možnost dovozu vybraného jídla až na pokoj.

K dispozici jeden VIP pokoj kuřácký s vlastní toaletou, jeden pokoj kuřácký se zajímavě členitou koupelnou, jeden pokoj nekuřácký a další kuřácký pokoj s vlastní předsíňkou. Zaručujeme NAPROSTÉ soukromí a NAPROSTOU anonymitu, žádná telefonní čísla, stačí nám pouze Vaše oblíbené a šťastné číslo. Proto pospěšte, ať máte to své. Nejlépe propracovaný systém vhodný pro stále se vracející klienty, skýtající řadu velice zajímavých akcí, bonusů a dárečků.

Nastaveny velmi zajímavé ceny pokojů, pestrá škála nealkoholických a alkoholických nápojů za bezkonkurenční ceny. Pro náruživější klientelu a pro zpestření Vašich sexuálních hrátek máme připravený široký výběr různých erotických pomůcek za velmi přijatelné ceny. U nás se Vám nemůže stát, že nebudete mít VOŇAVOU a ČISTĚ POVLEČENOU postýlku.

Naprosté soukromí v klidné ulici v samém centru Prahy nedaleko obchodního centra Palladium s výbornou dopravní dostupností a možností parkování před domem.
Toto všechno Vám nabízíme v nejlepším hodinovém hotelu „apartments SENovážná“ v Praze.

POKOJ Č. 1.

VIP (kuřácký) vybavený velkou manželskou postelí podsvícenou LED diodami s nočními stolky, příjemným posezením u sklenky vína či něčeho silnějšího, LCD TV, Hi-Fi věží s DVD přehrávačem a USB vstupem, zpoplatněným minibarem, rohovou vanou, designovým umyvadlem a vlastní toaletou.

POKOJ Č. 2.

(nekuřácký) vybavený postelí, LCD TV s DVD přehrávačem, radiomagnetofonem, sprchovým koutem s designovou sprchovou hlavicí s tropickým deštěm a příjemným posezením ve vlastní separátní předsíňce.

POKOJ Č. 3

(nekuřácký) vybavený velkou manželskou postelí s nočními stolky, LCD TV, Hi-Fi věží s DVD přehrávačem a USB vstupem, hydromasážním sprchovým koutem s tropickým deštěm, rádiem, reproduktory a odvětráním, a malým umyvadlem pro naprosté pohodlí na pokoji.

POKOJ Č. 4

(kuřácký) vybavený velkou manželskou postelí s nočními stolky, LCD TV, Hi-Fi věží s DVD přehrávačem a USB vstupem, oddělenou koupelnou s hydromasážním sprchovým koutem s tropickým deštěm, rádiem, reproduktory a odvětráváním, a malým umyvadlem pro naprosté pohodlí na pokoji.


Hodnocení Přidat hodnocení

durango: Podnik se přestěhoval do nových prostor. Rozhodně šlo o velký posun k lešpímu. Nově zrekonstruované pokoje působí velice útulným dojmem. Rozhodně se sem budeme vracet. Můžu jen doporučit.
RockyEscort: Azyl jako takový působí dobře ale stěny jsou neodzvučené vše je slyšet určitě bych se tam vrátil ale nějaké mouchy to má
Milovník: Diskrétní vstup a dobré ceny. S kamarádkou se nám zde líbilo a máme v plánu se vrátit.
Jarda: Odešli jsme prakticky okamžitě. Na chodbě kamery. Nevábné prostředí, oprýskaný interiér, na zdech automatický dávkovač vůně, společné WC na chodbě. Pro nenáročné zoufalce a pro holky z Perlovky. Nevěřte fotkám. Už nikdy.
durango: Nedávno jsme navštívil. VIP apartmá nemá chybu. Nádherné místo. Určitě zopakují.
Pracuji...