Oblíbený Ohodnotit Nahlásit chybu

Apartmán Víta Nejedlého

Popis

Hledáte pěkné a hlavně naprosto diskrétní hnízdečko pro svoji polovičku? Či si chcete jen dobře odpočinout? O tom žádná, jelikož u nás najdete nejen soukromí a čistotu, pohodu, klid, ale také skvělé vzpomínky, na které se jen tak nezapomíná!

Nabízíme krátkodobé ubytování a milenecký azyl od 1 hodiny až po víkendový pobyt. Ubytování poskytujeme mileneckým párům, které hledají absolutní diskrétnost a příjemné prostředí na úrovni?.

Vybudovali jsme pro Vás prostor, kam bychom s hrdostí na kvalitu, diskrétnost a čistotu pozvali i naše nejlepší přátele.

Azyl u nás najdou i ti, kteří by rádi zkusili něco nevšedního, co by zpestřilo a okořenilo jejich vztah. Také si u nás můžete jen odpočinout a relaxovat.

Nebude chybět ani něco dobrého na zub. K dispozici máte zdarma mini bar a přiobjednat si k tomu můžete klidně i něco special - sushi, víno, šampaňské, na co zkrátka budete mít zrovna chuť.

Parkování? Že se ptáte! Samozřejmě!

Užijte si každou minutu na maximum. Dopřejte si to nejlepší!

Nabídka vlastního transferu odkudkoliv z Prahy přímo do místa určení.

Při objednání celé noci šampaňské/víno jako dárek!

Recenze Zobraz vše

Ceník

1 hodina 499 Kč
2 hodiny 649 Kč
3 hodiny 849 Kč
Celá noc ( od 18-20:00 do 10-12:00 do rána ) 1199 Kč
Každá další započatá hodina 249 Kč

SLEVA při každé 3. rezervaci 10% Snídaně ZDARMA. BEZ DALŠÍCH PŘÍPLATKŮ. PARKOVÁNÍ VEDLE APARTMÁNU Nabídka vlastního TRANSFERU odkudkoliv z Prahy přímo do místa určení Při objednání celé noci šampaňské/víno jako DÁREK! Apartmán je opatřen mini barem ZDARMA.


Hodnocení Přidat hodnocení

Michal: podľa očakávání, rýchla komunikácia, možem len doporučiť
honzik007: opravdu prijemný pobyt, mohu vrele doporučit..chtcete li diskretnost a čistotu a hlavně rychlou domluvu))Za šampanské děujeme!
Bobdark08: útuulny, světly, diskrétní..mozna by nebylo od věci TV. Jinak naprosto Super! :)
Nikolkacuty98: perfektní hnízdečko :) oba majitele strasne milí a ochotni, dovezli nam s pritelem dokonce i vínko :o absolutní diskrétnost)
Pracuji...